تبلیغات
منبع سولات اول دبیرستان - سخن اوّل

جهت تبادل لینک با ما یا نویسندگی در این وبلاگ این مطلب را بخوانید

 سخن اوّل ...

ای دوست شکر بهتر یا آن که شکر سازد؟                       خوبی قمر بهتر یا آنکه قمر سازد ؟

سلام

 من یاسر کریمی هستم و هم اکنون در حال تحصیل در مقطع اول دبیرستان می باشم معدل سال سوم راهنماییم 19/75شد . من این وبلاگ را برای تمام هم سن وسالهای خودم ودبیرانی که در سال اول دبیرستان را تحصیل می کنند ساخته ام تا گنجینه ای برای  دانش آموزان و دبیران اشد تا بتوانند در این جا توسط من سوالات یافته ها نکات درسی خود را به دیگر افراد انتقال دهند و دانش آموزان ودبیران به صورت غیر مستقیم و از طریق رایانه باهم دیگر ارتباط بر قرار کنند و از گنجینه با ارزش دیگر بهره مند گردند .
دانش آموزان ودبیران لطفا من ودیگر دوستان و همکاران خود را از گنجینه با ارزش و مفید اطلاعات درسی وغیر درسی مربوط به کتب درسی سال اول دبیرستان بهرمند گردانبد . 
روش کار :

نکات درسی ونمونه سوالات وپاسخ سوالت کتاب

دوستان  در این جا سوالات نکات درسی پرسش و پاسخ صورت میگیرد . البته بیشتر در این وبلاگ سوالات درسی مطرح شده که این سوالات به دو صورت در این جا قرار می گیرد یکی به صورت نوشته و تایپ شده ودیگری به صورت تصاویر اسکن شده که تصویر دفتر های خودم یا دوستانم یا نوشته های دبیرانم است ( به دلیل اینکه خود من نیز دانش اموز بوده ونمی توانم مدت زیادی را صرف تایپ کنم ).

پرسش و پاسخ شما

امکان دارد در گشتت وگذاری که در این وبلاگ به عمل می یا ورید سولات برای شما پیش اید که دوست داشته باشید ان را مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت کنید که امکان این کار نیز برای شما دانش اموزان و شایدم دبیران محترم د راین وبلاگ است !!!

همکاری با من

دوستان حتما اطلاعات شما در رابطه با بعضی از موضوعات درسی از من ودیگر عزیزان بیشتر است خواهشمند هستم که ما را از این اطلاعات بهر مندگردانید.ودیگر اینکه شما دبیر یا دانش آموزی هستید که خواهان هم کاری با من می باشید و دوست دارید به عنوان نویسنده در این وبلاگ فعالیت داشته باشید از طریق یک فرم که بزودی آن را اماده می کننم به من اطلاع دهید تا شما را به عنوان نویسنده در وبلاگ معرفی کنم .

 


نوشته شده توسط یاسر کریمی در جمعه 3 آبان 1387 و ساعت 04:20 ب.ظ
ویرایش شده در جمعه 3 آبان 1387 ساعت 04:25 ب.ظ

 نوشته های پیشین
+ نکات مهم درس۱۶
+ خبر خوب
+ زبان فارسی .نیم سال اول
+ سولات نوبت دوم تمامی دروس
+ نمونه سوال زیست اول دبیرستان نوبت اول(دی ماه)(خوزستان)
+ نمونه سوال زبان فارسی .ترم دوم
+ نمونه سوال شیمی 1 .ترم دوم
+ نمونه سوال فیزیک 1 نوبت اول
+ گیگا اس پی ال
+ نمونه سوال مطالعات اول دبیرستان نیم سال اول
+ نمونه سوال زیان انگلیسی اول دبیرستان نوبت اول
+ نمونه سوال ریاضی اول دبیرستان نوبت اول
+ نمونه سوال فیزیک اول دبیرستان نوبت اول
+ به پایان رسید این دفتر
+ سوالات امتحان هماهنگ كشوری درس زیست

صفحات :